Havacılık Eğitim Merkezi Online Eğitim Hizmetlerimiz hakkında bilgi için kurs@hurkus.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz . Aşağıda açılan menülerde tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz .


UZAKTAN EĞİTİM TALEBİ ve Siteye GİRİŞ İŞLEMLERİ

***

Uzaktan eğitime başvuru yapabilmek için öncelikle kurs talep formunu indirmeniz gerekmektedir .
İndirmiş olduğunuz formu Excell programında doldurabilirsiniz .

Kurs Talep Formunu aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz .

***

Formu eksiksiz doldurup hazırladıktan sonra mail yolu ile kurs@hurkus.com adresine katılmak istediğiniz kursu ve tarihleri belirterek talepte bulunabilirsiniz . Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilecektir .

Kurs talep formu ile yapmış olduğunuz başvuru onayınız kurum yetkilileri tarafından değerlendirilip tarafınıza formda belirtmiş olduğunuz telefon veya kurs@hurkus.com mail adresi aracılığı ile Kurs Tarihiniz , Eğitim saati , Eğitmeniniz ve Eğitim detayları bildirilecektir.

Online Mail bazı durumlarda SPAM olarak algılanabilir lütfen spam kutunuzu kontrol ediniz.

Mail ulaşmaması halinde ;

Mail ulaşmadı ise Login ekranından Şifremi unuttum linkine kullanıcı adınız veya mail adresinizi arattırabilir geçici şifrenizi mail yolu ile alabilirsiniz .Linkten şifre talebi sayfasına ulaşabilirsiniz https://online.hemegitim.com.tr/login/forgot_password.php

***


EĞİTİME KATILMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

-

TEHLİKELİ MADDELER ve DİĞER EĞİTİMLER

  1. Kursiyer Kurum Sözleşmesi (ıslak imzalı olmalıdır). ("PDF" formatında)
  2. Ödeme dekontu ("PDF" formatında)

GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

-

APRON KARTI'na sahip olmayan kursiyerlerimiz ; (Evrak Seti halinde)

-

  • Kursiyer Kurum Sözleşmesi (ıslak imzalı olmalıdır). ("PDF" formatında)
  • Adli Sicil Kaydı (e-devlet https://www.turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi uygulamasından "PDF" formatında) orjinal
  • Ödeme dekontu ("PDF" formatında)
  • SHGM SHT 17.2 EK-7 Özgeçmiş Kontrol Formu’nun kopyası (PDF formatında) (Personeli İşe alım yapan Şirket-Kurum tarafından doldurulmuş ve onaylanmış olmalıdır)
  • Açıklama ; SHGM SHT 17.2 madde 20 gereği işe giriş esnasında SHGM tarafından yetkilendirilen tüm işletme ve kurumlarda işe başlayan her personel için SHGM SHT 17.2 EK-7 Özgeçmiş Kontrol Formu Şirket-Kurum tarafından doldurulmuş olmalı ve personel dosyanızda 3 yıl sonunda tekrarlanmalı ve saklanmalıdır . Ek’te HEM Havacılık Eğitim Merkezi tarafından eğitim amaçlı sizler için hazırlanmış form örneğine ulaşabilirsiniz …Bu formu Şirket yada Kurumunuza ait bilgiler , kaşe ve Islak imzanız ile kullanabilirsiniz. (fotoğraf hanesine son 6 ayda çekilmiş biyometrik fotoğraf gerekli yere konulmalıdır.)

 
APRON KARTI bulunan kursiyerlerimiz ; (Evrak Seti halinde)
  1. Kursiyer Kurum Sözleşmesi (ıslak imzalı olmalıdır). ("PDF" formatında)
  2. Apron kartı'nın kopyası ("PDF" formatında)
  3. Ödeme dekontu ("PDF" formatında)

EĞİTİME KATILMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR


MANUEL FORMLAR : Formları indirip yazdırmanız ; Fotoğraf (Son 6 ayda çekilmiş biyometrik) , ıslak imza ve el yazınız ile doldumanız gerekir . Evrakları pdf formatı ile göndermeniz gerekir . Lütfen adınızsoyadınız.pdf şeklinde kaydediniz . Mailinize Ek olarak veya tarafımıza posta yolu ile eksiksiz göndermenizi rica ederiz.İNTERAKTİF FORMLAR : Formları indirip Adobe PDF READER Programında doldurabilirsiniz ; forma Fotoğraf (Son 6 ayda çekilmiş biyometrik) ekleyebilirsiniz , ıslak imza'nızın fotoğrafını ekleyebilirsiniz print/yazdır butonu ile PDF dosyası olarak kaydedebilirsiniz . Lütfen adınızsoyadınız.pdf şeklinde kaydediniz . Mailinize Ek olarak tarafımıza gönderebilirsiniz .

.
EĞİTİM AŞAMALARI

.

Web Tabanlı Uzaktan Eğitim için ;

* Tehlikeli Maddeler ve UÇUŞ HAREKAT UZMANI (DİSPEÇ) Eğitimleri için mümkünse kamera ve mikrofon özelliği bulunan PC / Laptop kullanılması gerekir .

* Adobe PDF Reader ve *Microsoft Teams ücretsiz programlarını bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ederiz .

* Windows Chrome tarayıcı ve MAC ve IOS tabanlı sistemler için Opera tarayıcı ücretsiz programlarını bilgisayarınıza indirmenizi tavsiye ederiz .

.


Kurs Aşamaları ;

Kurs belgelerinin tarafımıza ulaşması ve onaylanması sonrası

.

https://online.hemegitim.com.tr/ adresinden giriş yapabilirsiniz .

Şifre değiştirdikten sonra adınıza tanımlı ders/derslere ulaşabilirsiniz .

(Şifreniz en az 8 karakter 1 küçük harf 1 büyük harf 1 rakam ve noktalama işareti içermelidir)

1. Ders kayıt formu ve KVKK anketinin doldulup öğrenci kaydının oluşturulması .

2. Uzaktan eğitim ders konuların ve videoların izlenmesi kurs günü saat 01:00 itibarı ile başlayacaktır. (Ses tercihiniz Stereo olmalıdır)

3. Görüntülü Etkileşimli Eğitimine katılmak için ders saatine kadar tüm modüller tamamlanmalıdır .

Online eğitim için  Microsoft TEAMS  programını kullanmaktayız . (Program indirmeniz gerekmez) Link ile açılan ekrandan bu tarayıcıda devam et seçeneğini işaretleyebilirsiniz .

Eğitmenimiz IP adresinizi kayıt altına alıp sınava girişinizi onaylayacaktır .

4. Eğitim Anketi formunu doldurmanız

5. Sınav saatine kadar bütün modüllerin tamamlanmış olması gerekir .(1 tekrar sınav hakkınız bulunmaktadır)


EĞİTİM SONU VE SERTİFİKA

Uzaktan eğitimi tamamlanması sonrasında sertifikalarınız hazırlanacaktır . Orjinal sertifikalar posta kurye veya kurumdan teslim edilecektir. Sertifikalar pdf formatında mail adresinize dijital olarak gönderilecektir.

Sertifikalar hazırladıktan sonra kurs@hurkus.com adresinden Sertifika talep ettiğiniz kursu belirterek talepte bulunabilirsiniz . Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilecektir . Teşekkür ederizEĞİTİMLER İÇİN GEREKLİ FORMLAR

Firma ve Kurumlar için Eğitim Başvuru Formu : kurs talep formunu indirmeniz gerekmektedir . İndirmiş olduğunuz formu Excell programında eksiksiz doldurup ve KursAdıTarihFirma .xls şeklinde kaydediniz . Kurs Talep Formunu aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz .


MANUEL FORMLAR : Formları indirip yazdırmanız ; Fotoğraf (Son 6 ayda çekilmiş biyometrik) , ıslak imza ve el yazınız ile doldumanız gerekir . Evrakları pdf formatı ile göndermeniz gerekir . Lütfen adınızsoyadınız.pdf şeklinde kaydediniz . Mailinize Ek olarak veya tarafımıza posta yolu ile eksiksiz göndermenizi rica ederiz.


İNTERAKTİF FORMLAR : Formları indirip Adobe PDF READER Programında doldurabilirsiniz ; forma Fotoğraf (Son 6 ayda çekilmiş biyometrik) ekleyebilirsiniz , ıslak imza'nızın fotoğrafını ekleyebilirsiniz print/yazdır butonu ile PDF dosyası olarak kaydedebilirsiniz . Lütfen adınızsoyadınız.pdf şeklinde kaydediniz . Mailinize Ek olarak tarafımıza gönderebilirsiniz .Havacılık Eğitim Merkezi


e-HEM Uzaktan Eğitim

https://online.hemegitim.com.tr/Havacılık Eğitim Merkezi Kurs Başvurusu

Göndereceğiniz başvuru kurum yetkililerimiz tarafından değerlendirilip formda belirtmiş olduğunuz telefon veya kurs@hurkus.com mail adresi aracılığı ile Kurs Tarihiniz , Saat, Eğitmeniniz ve Eğitim detayları tarafınıza bildirilecektir.


Eğitim Başvuru Formu
6698 Kişisel Verileri Koruma Kanunu Aydinlatma Metni'ni https://hemegitim.com.tr/tr/6698-kvk-kanunu-aydinlatma-metni/ *
Sending

Sayfamızda bulunan 6698 Kişisel Verileri Koruma Kanunu Aydinlatma Metni'ne bu link ile ulaşabilirsiniz ; https://hemegitim.com.tr/tr/6698-kvk-kanunu-aydinlatma-metni/